Zapraszamy do salonu Łódź ul. Sitowie 14 | tel. 42 658 74 97

Oferowane zabiegi

Pielęgnacja twarzy dla mężczyzn

Pielęgnacja męskiej urody wymaga przede wszystkim systematyczności bez względu na rodzaj skóry czy gatunek problemu z jakim mamy do czynienia. Szczególnie ważnym zabiegiem polecanym mężczyznom jest oczyszczanie twarzy z zanieczyszczeń i zrogowaciałego naskórka. Jest to wstęp do wszystkich innych czynności mających na celu poprawę wyglądu. 

Oczyszczanie

  • peeling kawitacyjny
  • zabiegi kwasami
  • mikrodermabrazję 

Regeneracja

Po oczyszczaniu skóry warto zastosować odpowiednie zabiegi w celu regeneracji skóry, aby na długo pozostała promienna, świeża  i wypoczęta.

Zabiegi na pękające naczynka

Mężczyzn z problemami pękających naczynek jest wielu. Zapraszamy panów, którzy chcą szybko i bezboleśnie pozbyć się problemu zaczerwienionej skóry i podrażnień. Po wizycie w naszym salonie i zastosowaniu odpowiednich zabiegów koloryt cery jest ujednolicony, a po rozszerzonych naczynkach nie ma już śladu. 

Odmładzanie

Nie tylko kobiety pragną zachować zdrowy i młody wygląd. Także mężczyźni zwracają uwagę na upływający czas i odbicie w lustrze. Zabiegi jakie proponujemy mają na celu poprawę jędrności skóry, wygładzenie jej powierzchni oraz zmniejszenie widoczności zmarszczek.

Pielęgnacja dłoni i stóp dla mężczyzn

Zadbane dłonie i stopy to nie tylko domena kobiet. Panowie także coraz częściej decydują się na pomoc profesjonalnej kosmetyczki w wykonaniu manicure i pedicure. Oprócz klasycznych zabiegów proponujemy także czynności pielęgnacyjne a także pedicure leczniczy.

Masaż dla mężczyzn

Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu. Masaże jakie oferuje nasz salon powodują nie tylko odprężenie i wyciszenie, ale także zniwelowanie dolegliwości bólowych spowodowanych np. napięciem mięśniowym. Masaż wspomaga lepsze krążenie przez co poprawia ogólne samopoczucie i wpływa na dobry nastrój.

Depilacja

W naszym centrum urody także panowie mogą udać się na depilację nie tylko metodą tradycyjną, czyli za pomocą wosku, ale także za sprawą lasera, mogą pozbyć się niechcianych włosków. 

Trychologia

Wielu mężczyzn cierpi z powodu przedwczesnego wypadania włosów oraz chorób skóry głowy takich jak łupież czy nadmierny łojotok. W naszym salonie zdiagnozujemy problem i przeprowadzimy zabiegi mające na celu poprawę stanu skóry głowy i polepszenie kondycji włosów. Przeprowadzimy zabiegi oczyszczające, odżywiające i dotleniające, a jeśli zajdzie taka konieczność wykonamy mezoterapię igłową, która daje wspaniałe rezultaty w likwidacji problemu wypadania włosów.