Zapraszamy do salonu Łódź ul. Sitowie 14 | tel. 42 658 74 97

Oferowane zabiegi

Mezoterapia

Doskonałym zabiegiem pozwalającym odzyskać jędrność skóry jest mezoterapia igłowa. Polega na śródskórnym podaniu substancji odżywczych za pomocą igły w wybrane partie ciała. Zabieg ten pomaga zrewitalizować, nawilżyć i odżywić skórę, dzięki czemu wygląda ona młodziej. Zmarszczki są zmniejszone a powierzchnia skóry bardziej napięta i wygładzona.

okolica oczu – 100-150 zł
twarz – 200-350 zł
twarzy, szyja, dekolt – 250-450 zł
skóra głowy – 150-200 zł

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest bezpiecznym zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu w skórę dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg ten ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, ponieważ wpływa na poprawę mikrokrążenia w skórze i regenerację jej komórek.

Dzięki karboksyterapii można między innymi:

  • zredukować cellulit i rozstępy,
  • wymodelować kształt twarzy oraz wybrane partie ciała, 
  • zmniejszyć blizny, obrzęki i cienie pod oczami,
  • zahamować wypadanie włosów.

okolica oczu – 100 zł
twarz – 200 zł
twarzy, szyja, dekolt – 300 zł
skóra głowy – 150 zł

Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Bardzo popularnym wypełniaczem poprawiającym nasz wygląd jest kwas hialuronowy. Zastosowanie go w skórze pozwala na wymodelowanie konturów twarzy, zniwelowanie drobnych zmarszczek, wypełnienie bruzd czy skorygowanie fałd nosowo-wargowych. Często stosowany jest w celu wypełnienia wąskich, niesymetrycznych ust czy zapadniętych policzków. Efekt wypełnienia jest bardzo naturalny i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. 

bruzdy nosowo-wargowe – 600-800 zł
usta kontur – 500 zł
kontur z wypełnieniem – 700 zł

Botox

Szczególnie skutecznym zabiegiem w walce z upływającym czasem i powstałymi zmarszczkami jest botox. Polega on na podaniu tzw. toksyny botulinowej, która zmniejsza kurczenie się mięśni w wybranym obrębie twarzy przez co zmarszczki stają się mniej widoczne bądź znikają całkowicie. Pełen efekt działania preparatu widoczny jest po ok 7-10 dniach od wstrzyknięcia. 

jedna okolica – 500 zł