Zapraszamy do salonu Łódź ul. Sitowie 14 | tel. 42 658 74 97

Masaże podstawowe

Klasyczny masaż pleców

50 zł

Rozluźni mięśnie, usunie napięcie, przywróci elastyczność, zredukuje stres i dyskomfort, a także przyspieszy krążenie krwi.

Masaż całego ciała

90 zł

To idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne dla osób, którym na co dzień brakuje oddechu i możliwości odpoczynku.

Peeling całego ciała

70 zł

Doskonale oczyszcza, dotlenia i odżywia skórę. Delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji.

Peeling + masaż

150 zł

To zabieg, który widocznie i od razu poprawia wygląd skóry: oczyszcza ją i przywraca prawidłowy koloryt.

Masaż bańką chińską

od 50 zł

Ten zabieg stosuje się między innymi w celu likwidacji bólów kręgosłupa czy dolegliwości mięśniowych. Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu.

Masaże Ayurwedyjskie

Ajurweda w tłumaczeniu z języka hinduskiego oznacza „wiedza o życiu”. Jest to system medycyny rozwijający się w Indiach od starożytności. Masaż jest jednym z proponowanych przez ajurwedę sposobów na podtrzymanie zdrowia. Jego stosowanie wynika z przeświadczenia, że schorzenia dotyczące konkretnej części ciała dotyczą w rzeczywistości całego organizmu. Odczuwany w danym miejscu dyskomfort ma być jedynie objawem zaburzenia wewnętrznej równowagi. 
Do masaży używamy naturalnych olei oraz kosmetyków wykonanych według tradycyjnych ajurwedyjskich receptur.

MUKHABHYANGA

70 zł

Indyjski olejowy masaż twarzy nazywany zamiennie „WIECZNĄ MŁODOŚCIĄ”. Jest to pobudzający i rewitalizujący zabieg, który wpływa na poprawę ukrwienia co prowadzi do jej ujędrnienia i spłycenia zmarszczek oraz nada jej świetlisty wygląd. Odżywia i odmładza skórę twarzy, poprawia jej napięcie, usuwa toksyny nagromadzone w twarzy, uwalnia stres i napięcie, działa relaksująco na cały organizm. Po zabiegu cera staje się gładka, nawilżona i dobrze odżywiona. 

SHIRO ABHYANGA

60 zł

Indyjski masaż głowy z olejowaniem włosów.
Olejowy masaż głowy, uwalnia nagromadzony stres, przynosi poczucie wewnętrznego spokoju , odprężając psychikę oraz całe ciało. Ponadto wzmacnia cebulki włosów, odżywia je i regeneruje skórę głowy. Dzięki olejowaniu włosów i masażom głowy włosy stają się zdrowe i błyszczące. Regularne korzystanie z tej techniki pomaga przy bezsenności i nerwowości, głęboko relaksuje i odmładza a także redukuje stres i depresję.

ABHYANGA

140 zł

Indyjski olejowy masaż ciała.
Ten wyjątkowy masaż działa wspomagająco na układ limfatyczny i krwionośny. Technika stymuluje mięśnie oraz skórę, wspomaga odnawianie się komórek poprzez eliminację toksyn. Doskonale odpręża system nerwowy, usuwając głębokie napięcia i równoważąc go. Abhyanga oczyszcza, odmładza i zwiększa siły witalne organizmu.

UDVARTANA

160 zł

Indyjski pudrowy masaż ciała.
W tym masażu użyte są odpowiednie techniki drenujące, które mają silne działanie detoksykujące, ujędrniające i diuretyczne. Dzięki mieszance wyselekcjonowanych ziół, zabieg ten działa antycellulitowo, wyszczuplająco oraz tonizująco na mięśnie. Po zabiegu skóra jest jedwabiście gładka i odżywiona.

Zabiegi Body Wrap

Zabieg Body Wrap Guam

od 80 zł

Zabieg Body Wrap Guam + peeling

100 zł

Zabieg Body Wrap Guam + masaż wyszczuplający

140 zł

Unikalna receptura błota GUAM sprawia, że błyskawicznie wyszczupla ono sylwetkę i redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej.
Przebieg zabiegu to zastosowanie maski na wybrane części ciała, owinięcie folią, ręcznikiem i pozostawienie na 45-60 minut, następnie zmycie ciepłą wodą. Najlepsze efekty otrzymuje się przy połączeniu zabiegu z antycellulitowym masażem, lub peelingiem z serii GUAM.

Wskazania i przeciwskazania

Masaże rekomendujemy dla osób o niskim ciśnieniu, często odczuwających zmęczenie, zestresowanych, przepracowanych, spędzających dużo czasu w pomieszczeniach zamkniętych, pracujących umysłowo. Wskazany jest także dla osób żyjących w ogromnym tempie. Przeciwwskazaniem do masażu są infekcję (masaż może ją zaostrzyć), choroby skóry lub niedawne zabiegi lub operacje.